CRSS Górska Połówka

06/10/2013 Autor waldek 1

Jakiś czas temu usłyszałem gdzieś, że ktoś zwanym KasiArki organizują biegi w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Wszyscy chwalili organizację, oraz trasę, która okazała sie bardzo wymagająca. Kilka dni temu na forum AB pojawił sie wpis, że KasiArki ponwnie organizują bieg i że będzie bolało. Dosyć długo się zastanawiałem, czy wziąć udział, głownie ze względu na godzinę startu (13:00), ale ostatniego dnia zapisów postanowiłem pobiec.

Kilka słów o biegu. Bieg ma nawiązywać do biegów górskich i organizowany był na dwóch dystansach, pół i maratońskim (2 lub 4 pętle po 10,6 km). Bieg organizowany jest za totalne friko a na trasie do dyspozycji były czekoladki, woda, ciasteczka, izotonik. Jak na darmowy bieg, to na bogato. ;)

Oznakowanie trasy na najwyższym poziomie, odblaski, strzałki, co nie przeszkodziło mi, żeby zabłądzić na drugiej pętli, ale dosyć szybko się zorientowałem. :]

Jestem pełen podziwu dla KasiArek i ich przyjaciół za organizację. Robić coś bezinteresownie dla innych w dniu swoich urodzin to Coś, przez duże “C”.

Dziękuję, było cudnie. Umierałem momentami, ale po to tam przyszedłem.

Na mecie własnoręcznie robiony medal. Super. CRSS ląduje na stale w kalendarzu imprez “must be”. Rewelacja. Polecam.

crss_medal